Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIODeputeti Enkelejd Alibeaj shpallet "non grata" për demokratët e Patosit

Deputeti Enkelejd Alibeaj shpallet “non grata” për demokratët e Patosit

Patos – Në mbledhjen e fundit të PD dega Patos është marr vendim unanim që deputeti i PD Enkelejd Alibeaj është shpallur “non grata” për demokratët e qytetit naftëtar të Patosit.

Ja dhe deklarata e PD dega Patos e lexuar nga Keisiana Aliaj

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: