Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEKërkohet fuqi puntore me dhe pa eksperiencë

Kërkohet fuqi puntore me dhe pa eksperiencë

METRO SHOES” shpk
ME AKTIVITET NE FUSHEN E FASONERISE (FABRIKE KEPUCESH) OFRON VENDE PUNE PER GRA, VAJZA DHE DJEM NE POZICIONE TE NDRYSHME SI PUNTOR TE THJESHTE, PRESTAR DHE MAKINIST/E
(ME OSE PA EKSPERIENCE).

PAGESA TE KENAQESHME (35.000 LEK – 50.000 LEK NE MUAJ)

KUSHTE TE MIRA PUNE, TRANSPORTI I SIGURUAR NGA KOMPANIA.

ADRESA: LAGJA “APOLLONIA”,

RR. “HARRILLA BOZDO”, FIER. (PRANE MAGAZINAVE TE COCA-COLA FIER)
KONTAKT: 069 51 55 987 / 069 44 83 844

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: