Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËFilmi i ri shqiptaro-amerikan “The Spark”

Filmi i ri shqiptaro-amerikan “The Spark”

Të shtunën në Nju Jork shfaqet filmi shqiptaro-amerikan “The Spark”, “Shkëndia” me producent dhe aktor Erand Sojlin. Filmi rrëfen historinë e një oficeri të policisë shqiptare që lufton korrupsionin dhe përpiqet të çojë para drejtësisë politikanë dhe njerëz me pushtet dhe para. Kjo e vë protagonistin në shënjestër të kërcënimeve, çka e detyron atë të largohet nga Shqipëria.

Për me tepër duhet të hapin linkun https://www.zeriamerikes.com/a/6747598.html

RELATED ARTICLES

Leave a Reply

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: