Sunday, November 27, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFieri ‘pushtohet’ nga policia, kontrolle për kanabis dhe persona në kërkim (video)

Fieri ‘pushtohet’ nga policia, kontrolle për kanabis dhe persona në kërkim (video)

Forcat Speciale nga Tirana, FNSH,  kanë ushtruar kontrolle në Fier, Patos e Roskovec si dhe në të gjitha kryqezimet në hyrje-dalje të qyteteve e kryqëzimet që i lidhin këto qytete.

Qëllimi është kontrolli personave në kërkim, armbajtje pa leje si dhe për trafikantët e lëndëve narkotike, canabissativa, heroinë, kokainë etj.

Forca të policisë kanë ngritur postblloqe e kanë kaluar në “sitë” çdo person të dyshuar apo automjet pasi postblloqet janë ngritur edhe në drejtim të Vlorës, Lushnjes Beratit etj

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: