Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËBerisha: Fitore historike e Georgia Melonit dhe e Koalicionit të Djathtë në...

Berisha: Fitore historike e Georgia Melonit dhe e Koalicionit të Djathtë në Itali

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha u është bashkuar reagimeve për fitoren e Koalicioni të Djathtë në Itali.

Mesazhi i Sali Berishës në rrjetet sociale

Fitore historike e Koalicionit të Djathte, miqve tanë në Itali. Një urim të përzemërt për suksesin historik, fitoren e shkëlqyer udhëheqesve të koalicionit fitimtar Georgia Meloni, Silvio Berluskoni e Matteo Salvini.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: