Sunday, November 27, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLELily James: Roli si Pamela Anderson më shkatërroi

Lily James: Roli si Pamela Anderson më shkatërroi

Në një intervistë  me ‘Mirror” Lily u shpreh se procesi i bërjes së shfaqjes ishte aq intensiv sa ajo ende po merret me disa nga efektet e mëvonshme.”Ishte një proces kaq i ngatërruar. Thjesht duhet të jesh e durueshme. Orët janë kaq të gjata dhe ndihesh vërtet e lodhur,” tha James.

Aktorja shtoi do të mbante një parukë bjonde në mënyrë që të mbante personazhin kur ajo nuk ishte në xhirime sepse ndryshimi ishte “shumë ekstrem”. Ajo nuk mund të kalonte lehtësisht mes vetes dhe Anderson.

“Më është dashur të jem  Lily James/Pamela shumicën e kohës. “Edhe kur dilja për darkë ose flisja me mamin në telefon, do të isha amerikane. Mendoj se kam humbur shumë punë sepse vazhdoj të flas si Pamela në çdo audicion”, zbuloi James.

Pam & Tommy mori vlerësime kryesisht pozitive, por gjithashtu është kritikuar. Seriali tregon historinë e vërtetë të publikimit të paautorizuar të një kasete se*suale të bërë nga Anderson në 1995 me bashkëshortin e saj të atëhershëm, bateristin e Mötley Crüe Tommy Lee.Seriali mori katër nominime në Primetime Emmy.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: