Sunday, November 27, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËPo vjen Molla e bardhë (vidio)

Po vjen Molla e bardhë (vidio)

PO, eshte REALE!!

Molla e Bardhë, ose White Could Apple, i njohur gjithashtu si Beliy Naliv është një varietet siberian jashtëzakonisht i guximshëm i çmuar për pjekjen e hershme, fruta me shije dhe lëng.

Është e lehtë për t’u rritur dhe e shkëlqyer për t’u ngrënë e freskët dhe për të bërë salcë të shijshme molle.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: