Sunday, November 27, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEAragosta kërkonë punonjës

Aragosta kërkonë punonjës

Aragosta ka vende të lira pune dhe kërlonë të punësojë kuzhinjer, ndihmës/e kuzhinjer si dhe kamarjer.

Personat e interesuar të kontaktojnë në tel

068 20 58 073

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: