Sunday, November 27, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEReagimi/ Redon Makashi: “Kësaj i thonë me t’feju me pahir”. 

Reagimi/ Redon Makashi: “Kësaj i thonë me t’feju me pahir”. 

Kantautori dhe këngëtari i njohur Redon Makashi ka folur në lidhje me lajmin se është fejuar në balerinën e njohur, Rexhina Çuko.

Gjithçka nisi nga një foto, ku këngëtari shihej krah Rexhinës e cila në gisht kishte një unazë të fejesës dhe kaq mjaftoi që në media të aludohej se personat në fjalë ishin në një lidhje.

Redoni me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se nuk ka asnjë lidhje me personin në fjalë.

Ja reagimi i tij: “Pergeηjeshtrίm! Lajmi qe po qarkullon ne disa portale ne lidhje me jeten time private nuk eshte i vertete.

Deshiroj te sqaroj publikun tim se une nuk kam asnje lloj lidhje me personin qe shfaqet ne foto krah meje!” shkruan këngëtari në postimin e tij.

Prej dje shumë portale shkruajtën që Makashi më në fund u fejua me një balerine dhe si për të mos munguar asgjë nxorën edhe foto të të dyve.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: