Wednesday, February 8, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMoti i keq shtyn me disa orë udhëtimet drejt Barit

Moti i keq shtyn me disa orë udhëtimet drejt Barit

Autoriteti Portual Durrës ka njoftuar se nisja nga porti do të bëhet disa orë me vonesë. Kjo situatë është krijuar për shkak të kushteve të vështira të motit.

“Kompanitë e lundrimeve do të respektojnë të gjitha detyrimet që lindin nga kjo vonesë, prandaj për çdo informacion mund të kontaktoni me to”, thuhet ne njoftim.

Meterologët kanë parashikuar reshje intensive që nisin gjatë natës së të shtunës dhe vijojnë të dielën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: