Wednesday, February 8, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLENjë fanse speciale për Neymar në Botëror

Një fanse speciale për Neymar në Botëror

Ylli i Brazilit, Neymar, ka një tifoze speciale në Botërorin e Katarit. Ajo është motra e tij e vogël Rafaella Santos.

Jo më kot, mediat rozë janë fokusuar tek ajo, e cila ndiqet nga më shumë se 4 milionë persona në Instagram, aty ku poston shpesh foto teksa tregon linjat dhe tatuazhet e saj.

Neymar ka folur shpesh për familjen e tij, ku nuk ka hezituar të tregojë edhe marrëdhënien e ngushtë që ka me motrën e tij të vogël Rafaella Santos, e cila është tifozja numër një e 30-vjeçarit në Katar.

Image
Image
Image
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: