Wednesday, February 8, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTBotërori/ Provokon serbi  Vlahovic

Botërori/ Provokon serbi  Vlahovic

Serbia dhe Zvicra barazuan 2-2 në pjesën e parë të Kupës së Botës, me ndeshjen që vlen për grupin G.

Goli i dytë për serbët u shënuan nga Vlahovic, me sulmuesin e Juventus që festoi duke provokuar kundërshtarët dhe tifozët duke i treguar gjenitalet.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: