Wednesday, February 8, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËIlir Meta takim me gjimnazistët e angazhuar pranë LRI-së, i veshur sport...

Ilir Meta takim me gjimnazistët e angazhuar pranë LRI-së, i veshur sport me bluze Nike

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ishte i pranishëm këtë të shtunë në një takim me të rinj adoleshentë.

Meta merrte pjesë në konferencën e organizuar me gjimnazistë që janë të angazhuar me LRI-në.

Në këtë aktivitet, si ditë e shtunë, fundjavë, Meta është shfaqur i veshur sport, me xhinse dhe me një bluzë Nike.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: