Friday, July 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORENis ndryshe spektakli i “BBV3″/ Performanca e Besës, artistja zbulon fituesen sipas...

Nis ndryshe spektakli i “BBV3″/ Performanca e Besës, artistja zbulon fituesen sipas saj

Prime këtë të shtunë në “Big Brother Albania Vip 3” nisi me një performancë të Besa Kokëdhimës, me këngën përfaqësuese në Eurovision që quhet “Titan”. Një performancë drithëruese, teksa Besa u shpreh si më poshtë.

“Ne kemi bërë një punë shumë të madhe. Do t’i ftoja të gjithë bashkëkombasit e mi që në 9 Maj të votojnë “Titan”. Kjo nuk është vetëm për mua, por është për vendin tonë.”

Lidhur me kë sheh fituese Besa? Ajo duket se zgjodhi vajzat, teksa tha emrat e dy prej banoreve. “Kam disa të preferuara sepse dinamikat ndryshojnë. Do shkoj me vajzat, me Eglën dhe Heidin”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME