Friday, March 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOSofie Alushaj: Patosi nuk është vetëm qëndra, por edhe fshatrat.

Sofie Alushaj: Patosi nuk është vetëm qëndra, por edhe fshatrat.

Patos – Sofie Kryeziu Alushaj është mjeke, bijë nga Kosova por që teksa studionte në Tiranë për mjekësi u dashurua me inxhinjerin e naftës nga Patosi dhe krijuan familje dhe kanë 3 fëmijë. Ajo u zgjodh nga primaret kandidate për kreun e bashkisë Patos nga PD.

Ndiqni intervistën e plot

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: