Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

POLITIKË

RRUGAÇË DERI NË DHIMBJE, VULGARË DERI NË DËSHPËRIM

Nga Elona Caslli - Kushdo që përballet me përmbajtjen e tenderit të hapur nga Operatori i Sistemit të Transmetimit, do ta ketë të vështirë...

AKTUALITET

KULTURË

OPINIONE DHE ANALIZA

RRUGAÇË DERI NË DHIMBJE, VULGARË DERI NË DËSHPËRIM

Nga Elona Caslli - Kushdo që përballet me përmbajtjen e tenderit të hapur nga Operatori i Sistemit të Transmetimit, do ta ketë të vështirë të besojë atë çka shkruhet...

ALB365 në rrjete sociale

16,650FansLike
890FollowersFollow
1,470FollowersFollow
1,035SubscribersSubscribe
Reklamë

SPORT

BOTA

SHËNDET

Ushqim pikant/ Ja kur është koha për të

Popujt e Lindjes, turqit, indianët apo kinezët, nuk janë aspak naivë kur çdo ditë hanë ushqim djegës Veç kësaj kur e hani keni ndjenjën që...

Mjekët/ Ja si të dalloni shenjat e arrestit kardiak

6-7 persona në ditë pësojnë infarkt të zemrës. Mjekët tërheqin vëmendjen për të mos u ekspozuar gjatë në diell si dhe konsumimin e sa më...

Studimi/ Ja si shkaktohet depresioni

Që nga vitet 1990, përdorimi i antidepresantëve është rritur sëbashku me teorinë se ilaçet...

Studimi: Ndryshimet klimatike po përkeqësojnë mbi 200 sëmundje

Më shumë se 58 për qind e sëmundjeve njerëzore janë përkeqësuar për shkak të...

Ushqimet më të mira për mëngjes

Dietologët sjellin ide për ushqime të shëndetshme qysh në fillim të ditës. Fëmijët nga 2...

Studimi: Ushqimet e gatshme dëmtojnë rëndë funksionet e trurit

Sipas studimeve të fundit ushqimet e përpunuara mund të shkaktojnë rënie të konsiderueshme të...

Ja pijet që ndikojnë në plakjen e trurit

Është e natyrshme që truri juaj të plaket me kalimin e kohës, ashtu si...

Ngjyra e gjuhës zbulon sëmundjet

Shpejt shkoni para pasqyrës dhe me kujdes shikoni gjuhën tuaj, sepse ky organ është...

Njerëzit e këtij grup gjaku jetojnë më gjatë

Personat me grupin e gjakut 0 kanë organizmin më rezistent. Ata kanë shanset më...

Ja ushqimet që ju ndihmojnë të mbani lëkurë rinore

Lëkura rinore është e fortë, e shëndoshë dhe pa rrudha. Ajo kthehet dhe shërohet...
Reklamë

NJOFTIME

reklamëGoogle search engineGoogle search engine

TEKNOLOGJI

MAGAZINË

EKONOMI

ReklamëGoogle search engineGoogle search engine

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

LIFESTYLE