Friday, March 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

POLITIKË

AKTUALITET

KULTURË

Xhensila shpreh dëshirën për një bashkëpunim me Luizin.

Është pak por e sigurt që Luiz Ejlli ka rrëmbyer zemrat e një publiku shumë të gjerë. Pjesë e këtij publiku janë edhe emra...

Kiara largohet nga shtëpia e BB

Kiara ka qenë e eliminuara e kësaj mbrëmjeje. Në një nominim “kokë më kokë” me Oltën, Kiara ka qenë më pak favoritja e publikut...

Dokumentari/ Misteri i avionit të pestë të 11 shtatorit

Një dokumentar i ri ka ngritur pikëpyetje rreth të ashtuquajturit “avioni i pestë” i 11 shtatorit. Siç dihet në sulmet ndaj SHBA u përdorën 4...

Ja kur është finalja e madhe e BBV, është në ….

Banorët e ‘Big Brother VIP Albania’ do duhet të qëndrojnë edhe për dy muaj të tjerë brenda shtëpisë. Kurioziteti nuk i la të qetë mbrëmjen...

Shaqiri, pjesë e një reality show në Itali

Ilir Shaqiri ka zbuluar së fundmi detaje nga jeta e tij profesionale. Gjatë një interviste për  “Më prit në fundjavë”, Ilir  tregoi se do...

Shkrimtarja shqiptare: Alienët kanë ndërhyrë në ADN e njeriut 200 mijë vjet përpara

Eva Brinja është autorja e librit “Tezat”, e cila ka bërë publikue idetë e saj nga kultura antike e Mesdheut dhe ajo ilire. Ajo...

Byreku me djathë ‘shkëlqen’ në renditjen botërore, bullgarët thonë, është yni

Byreku me djathë ka arritur të ngrihet lart në renditjen e ushqimeve më të shijshme. Edhe pse atë e përdorin thuajse të gjithë vendet...

Princ Harry dhe Meghan sulmohen pas Oscars

Princ Harry dhe Meghan Markle janë etiketuar mizorisht “askush” pasi dyshja nuk u paraqit në Oscar të dielën. Raportohet se jo vetëm që cifti nuk arritën...

OPINIONE DHE ANALIZA

Drejtesi e ndaluar për qytetarët, pandëshkueshmëri për pushtetarët!

Nga Petrit Vasili - Nderkohe qe pushtetaret nuk ndeshkohen dhe aferat si inceneratoret zvarriten me vite perballe fakteve asgjesuese, qytetareve te thjeshte ju mohohet realisht edhe drejtesia me minimale. Reforma...

ALB365 në rrjete sociale

20,337FansLike
931FollowersFollow
865FollowersFollow
1,505FollowersFollow
1,201SubscribersSubscribe
Reklamë

SPORT

BOTA

SHËNDET

Stresi në punë u shkakton humbje kompanive

Stresi i lidhur me punën, shpesh i referuara si humbje energjie i kushton ekonomisë britanike pothuajse 32 miliardë euro çdo vit. Britanikët kanë më shumë...

Këto janë 8 fobitë më të padëgjuara

Mund të habiteni kur dëgjoni emrat dhe karakteristikat e disa llojeve të fobive. Ekziston...

Përdorimi i mjaltit për shëndet perfekt të lëkurës

Mjalti është një ushqim fantastik për shëndetin e njeriut. Mjalti i bën mirë organizmit nga jashtë brenda. Ai...

Mjekët e urgjencës: Ja 7 ushqimet e jetëgjatësisë për të qëndruar plot energji

Shumica e njerëzve supozojnë se mjekët kanë zakone të përsosura të të ngrënit ....

Si mund të infektohet fëmija me parazitë të zorrëve?!

Skratë e fëmijëve janë dukuri e shpeshtë te vogëlushët, posaçërisht ata që shkojnë në...

Ja disa metoda për të larguar yndyrën në gjak

Niveli i lartë i yndyrave në gjak rrit rrezikun e sëmundjeve të zemrës dhe...
Reklamë

NJOFTIME

reklamëGoogle search engineGoogle search engineGoogle search engine

TEKNOLOGJI

MAGAZINË

EKONOMI

ReklamëGoogle search engineGoogle search engineGoogle search engine

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

MODË