Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti në Fier - Patos/  “Porsche” del nga rruga, plagoset shoferi

Aksidenti në Fier – Patos/  “Porsche” del nga rruga, plagoset shoferi

Fier – Aksident automobilistik ne aksin rrugor Patos -Fier te vendi i quajtur “Kthesa e Patosit” ka ndodhur rreth orës 14 të mesditës së sotme.

Një automjet tip  “Porsche” ka dale nga rruga dhe si pasoje ka mbetur i plagosur nje 29 vjecar, drrjtuesi i mjetit. Ai ndodhet ne spitalin rajonal te Fierit nen mbikqyerjen e mjekëve.

Policia ka shkuar ne vendin e ngjarjes

Policia

Sot rreth orës 14:00, në aksin rrugor Fier-Patos, shtetasi M. P., 29 vjeç, banues në Patos, duke drejtuar automjetin tip “Porsche” ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar vet drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të daljes nga rruga.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME