Monday, July 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET"Shkundet" Saranda, arrestohen zyrtarë të lartë të bashkisë

“Shkundet” Saranda, arrestohen zyrtarë të lartë të bashkisë

Policia ka mësyrë këtë të mërkurë në bashkinë e Sarandës. Mësohet se është arrestuar Drejtori i Urbanistikës në Bashkinë e Sarandës Pandi Zhoga.

Bëhet me dije se gjithashtu është vënë në pranga Rovena Alikaj juriste në ASHK Sarandë, dhe Aleko Anagnosti, me profesion noter.

Mësohet se policia ka ekzekutuar urdhër-arrestet nga Prokuroria e Sarandës. Ende nuk dihen për çfarë akuzohet zyrtarët bashkiakë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME