Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Makina del nga rruga tek "Ura e Baçinozit", 3 të plagosur

Aksidenti/ Makina del nga rruga tek “Ura e Baçinozit”, 3 të plagosur

Fier – Një makinë mercedes benc del nga rruga, plagosen tre shtetas. Ngjarja sapo ka ndodhur në aksin Fier- Seman në vendin e njohur si “Ura e Bacinozit”.

Makina ka dalë nga rruga ndërsa mësohet se në të udhëtonim tre shtetas të cilët janë transportuar në spitalin e Fierit.

Bluzat e bardha bëjmë me dije se drejtuesi i mjetit paraqitet në gjendje më të rëndë, ndërkohë që pasagjerët kanë marrë dëmtime më te lehta. 

Të plagosur kanë mbetur shtetasit Sokol Prendushi, drejtuesi i mjetit si dhe Kristian Voci  dhe Jetnor Hila pasagjerë.

Uniformat blu kanë shkuar pranë vendit të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME