Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Makina përplas kalimtarin me biçikletë

Aksidenti/ Makina përplas kalimtarin me biçikletë

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin nacional Lushnjë-Berat.

Një 65 vjeçar që udhëtonte me biçikletë është goditur nga një mjet tip ‘Toyota’ me targa AB249CY.

Sipas burimve i aksidentuari është Ilmi Murati banor i fshatit Barbullinjë i cili është transportuar me urgjence në spitalin e Lushnjës.

Grupi hetimor dhe policia po punon për të dokumentuar ngjarjen.

Sipas të dhënave paraprake i aksidentuar Murati i ka dalë para mjetit me biçikletë i cili nuk ka mundur ta shmangë pasi kishte një tjetër automjet përballë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME