Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti në Qafë Muzinë, 3 të plagosur

Aksidenti në Qafë Muzinë, 3 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në në aksin rrugor Qafa e Muzinës-Jorgucat, ku si pasojë janë plagosur tre persona.

Policia bën me dije se shtetasi A. M., 51 vjeç, banues në Tepelenë, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe dy pasagjerët që ndodheshin në të, të cilët u transportuan në spitalin Rajonal Gjirokastër për të marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME