Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLETATOOAnglezi bënë tatuazh atletet e tij "Nike"

Anglezi bënë tatuazh atletet e tij “Nike”

Një burrë ka bërë tatuazh në këmbë atletet e tij të preferuara, sepse siç thotë është lodhur duke paguar dhe blerë atlete të reja.

Artisti i tatuazheve Dean Gunther, tregoi se si klienti i tij dëshironte që t’i vizatonte në këmbë atletet e tij të preferuara të markës Nike.

Daily Mail shkruan se artisti i tatuazheve ishte bërë i famshëm kohët e fundit, pasi që i “shpëtoi” një shumë të madhe parash një njeriu duke i vizatuar në trup një tatuazh permanente të muskujve të barkut, e siç duket nuk do të ndalet me aq.

Dizajni i tij më i fundit shihet të jetë edhe më i çuditshëm se ai i muskujve të barkut.

Në videon e shpërndarë e cila ka marrë rreth 2 milionë shikime në rrjetet sociale TikTok dhe Instagram, Dean Gunther shpjegon se si ai vizatoi një palë atlete në këmbët e klientit të tij.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME