Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETArben Çuko: bashkia e Fierit fsheh të dhënat e projekteve

Arben Çuko: bashkia e Fierit fsheh të dhënat e projekteve

Fier – Arben Çuko kryetar i PL për Fierin: Bashkia Fiet kryen rikonstruksione rrugësh dhe nuk jep informacion për qytetarët

Arbrn Çuko kryetar i PL për Fierin ka dalë në një prononcim për median duke akuzuar bashkinë Fier se në të gjitha puninet e rikonstruksionet e rrugëve të bashkisë nuk afishon tabela që qytetat të jenë të informuar për gjatësinë, fondin limit të investimit, kur nisin e mbarojnë punimet.
Mos afishimi i tyre lë vënd për abuzim, ka pohuar Çuko

Bashkia Fier ka disa muaj që ka nsiur punimet për rrugën kryesore të Çeligradit afro 250 metra e gjatë dhe lidhet me rrugën kryesore që lidhet me by passin e Levanit dhe spitalin memorial, punime të cilat ende skanë mbaruar

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME