Friday, July 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDalin pamje të tjera nga çfarë ndodhi në zyrën e Safet Gjicit

Dalin pamje të tjera nga çfarë ndodhi në zyrën e Safet Gjicit

Të tjera pamje vijnë nga zyra e Safet Gjicit ditën kur ai kreu seks oral në zyrë me një grua.

Janë konkretisht tetë foto, të cilat i ka publikuar gazetari investigativ Artan Hoxha në Facebook-un e tij.

Gazetari tregon edhe pas çdo fotoje çfarë po ndodh në zyrën e Safet Gjicit. Shikoni më poshtë.

Foto 1)- 15:59:30

fillon “procedura” në zyren e kryebashkiakut.

Foto 2)- 16:03:44

Mbaron me sukses “procedura”.

Foto 3)- 16:04:28,

Nis biseda per projektin e qenve..

Foto 4)- 16:06:47,

Mbyllet biseda për projektin e qenve rrugaçe, thirret ne zyren e kryetarit, nenkryetari Granit Gjana, per te ndjekur hapat ligjore per projektin e qenve.

Foto 5)-16:11:08,

Vajza shkon në zyren e nenkryetarit te bashkise Granit Gjana dhe merr udhezimet per dokumentat qe duhen per projektin.

Foto 6)-16:11:18,

Vajza mbaron me nenkryetarin, dorezon letrat dhe vendos kontaktin direkt me te.

Foto 7)-16:11:42,

Vajza del nga bashkia Kukës pasi ka mbyllur praktikisht nje projekt qe do financohet nga banoret e Kukesit.

Foto 8)-16:13:04,

Vajza ndez makinen dhe para se te niset, degjohet nje e lehur qeni, te cilin e ka në sediljen e pare te makines…

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME