Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEDjali shkon në takimin e parë të takoj vajzën që njohu me...

Djali shkon në takimin e parë të takoj vajzën që njohu me mblesi, por ja çfarë ndodhi

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Kinë. Një burrë është larguar nga takimi i parë me një vajzë dhe për këtë arsye është paditur në gjykatë… Por historia është pak më e komplikuar.

Mediat e huaja shkruajnë se djali, i quajtur Liu, ishte njohur me zonjushën Zhang nëpërmjet një mblesi. Të dy ata kishin rënë dakord që të takoheshin në një restorant.

Mirëpo për habinë e djalit, vajza shkoi atje e shoqëruar nga 23 të afërm. Pas darkës, Liu-t iu dorëzuar fatura, por ka mbetur i shokuar pasi familjarët e vajzës kishin harxhuar në total rreth 2230 Paund.

Në panik e sipër ai është larguar dhe detyroi vajzën që të paguante faturën.

Lexo më shumë në TVKLAN.AL

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME