Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDy të ndaluar në Vlorë, dyshohet se kanë lidhje sulmin ndaj Top...

Dy të ndaluar në Vlorë, dyshohet se kanë lidhje sulmin ndaj Top Channel

Janë ndaluar 2 persona nga Shkodra në Vlorë lidhur me të shtënat me armë drejt Top Channel.

Ata kanë qenë duke lëvizur me makinë pas ngjarjes dhe ndalimi është kryer pas një pike kontrolli.

Për dy personat nga grupi hetimor nuk përjashtohet mundësia që të kenë lidhje me ngjarjen e rëndë.

Për të shuar këtë dyshim një grup hetimor është nisur në Vlorë për t’i shoqëruar drejt Tiranës këto dy persona me qëllim marrjen në pyetje./Ora news

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME