Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETE rëndë/ I riu shqiptar bie nga lartësia, ndërron jetë

E rëndë/ I riu shqiptar bie nga lartësia, ndërron jetë

Greqi – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një 31 vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga një lartësi ku po punonte.

E-Thelassia shkruajnë se i riu shqiptar është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Volos, por për shkak të plagëve të marra ai ka ndërruar jetë.

Ndër të tjera thuhet se shqiptaro mund të ketë rënë nga 15 metra lartësi, teksa po punonte për një kompani teknike në Athinë, e cila merrej me mirëmbajtjen e çatisë së fabrikës Halyvourgia.

Sipas informacioneve, ai teksa ka qenë duke punuar, ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga lartësia.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME