Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjendet kufomë mashkulli e mbytur në grykëderdhje të Semanit

Gjendet kufomë mashkulli e mbytur në grykëderdhje të Semanit

Fier – Gjendet kufome e mbytur e seksit mashkull. Kufoma u gjet ne grykderdhje e lumit Seman ne Dernenas


Kufoma vetem.me.mbathje plazhi
Kufoma është e seksit mashkull e pa identifikuar, pohojmë burimet policore.
Njoftimi shkoi ne sallen operative te policise nga banore te zones

Policia në vendin e ngajrjes po punon per identifikimin e kufomes. Burimet paraprake te informacionit pohojne se kufoma nuk ka shenja ne trup

Policia

Fier/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 18:00, në plazhin e fshatit Ndërnënas, Fier, në breg të detit, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, një shtetas rreth 40 vjeç.

Nga këqyrja paraprake e viktimës, nuk dallohen shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e viktimës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME