Saturday, April 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGJKKO konfiskon pasuritë e Ylli Ndroqit, mes tyre dhe televizionin “ORA”

GJKKO konfiskon pasuritë e Ylli Ndroqit, mes tyre dhe televizionin “ORA”

GJKKO ka vendosur të konfiskojë 24 prona të Ylli Ndroqit. Mes tyre është dhe televizionin ORA.

“Bindem që sistemi ynë ka sëmundje aq të rënda sa nuk besoj se do të jepet ndonjëherë drejtësi. Nuk e di ku i gjeti numrat. Ky është vendim që synon goditjen e medias. Janë kujdesur që Ora News të ketë 60% të kuotave të sekuestruara që nënkupton humbjen e kuotave kontrolluese. Është vendimi më i pabazë që kam dëgjuar me veshët e mi. Asnjë gjykatë në botë nuk do të merrte një vendim të tillë” tha avokati Jordan Daci.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: