Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËI harroi mbathjet në shtëpi. Jennifer Lopez s'i lë vend imagjinatës

I harroi mbathjet në shtëpi. Jennifer Lopez s’i lë vend imagjinatës

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore, Jennifer Lopez, i ka lënë pak vend imagjinatës në daljes e saj të fundit.

Të mërkurën mbrëma, ajo mbërriti në premierën e dokumentarit të saj të ri në Netflix.

52-vjeçarja mahniti fansat në Festivalin Tribeca të Nju Jorkut me një fustan të zi gjysmë transparent që theksonte format e saj trupore.

Copa e hollë dhe e tejdukshme e fustanit, i lejonte fansat që të shikonin më shumë seç duhet nga gjoksi dhe këmbët e saj të tonifikuara.

Ndërkohë, e nominuara për Grammy, pamjen e saj e plotësoi me buzëkuqin pink baby, rimelin gri dhe një çantë clutch të zezë kadife.

E sigurisht që nuk mungoi unaza e fejesës me diamant jeshil, 8.5 karatësh që ia dha Ben Affleck në fillim të këtij viti.

Gjithashtu edhe një diamant të dytë në gishtin e saj të mesëm të djathtë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME