Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËJa gjyqtaria që refuzoi ofertën e "Playboy"

Ja gjyqtaria që refuzoi ofertën e “Playboy”

Në vitin 2018, prestigjiozia “The Sun” e shpalli Karolina Bojar-Stefanska (24-vjeç) gjyqtaren më të bukur të futbollit në botë dhe popullariteti i saj në rrjetet sociale “shpërtheu” brenda natës.

Polaja numëron rreth 170 mijë ndjekës në “Instagram”, duke qenë tepër aktive me postimet. “Patjetër që nuk e kam menduar, edhe pse duhet ta pranoj që kam pasur një ofertë nga agjencitë e top modeleve.

Por kjo nuk është ajo që dua fare. Kam nevojë për një ndjenjë përmbushjeje, kënaqësie dhe adrenaline në jetën time dhe këtë e gjej në terren dhe në punën time si gjyqtare”, tha Karolina për Bild.

Ajo tregoi se kishte edhe një ofertë për “Playboy”, por nuk pranoi. “Po. Unë refuzova sepse privatësia është shumë e rëndësishme për mu”, tha Bojar-Stefanska. Gjyqtarja atraktive ka treguar se bashkëshorti i saj është mbështetja më e madhe e saj dhe se çdo ditë mundohet të përparojë në punë./ Panorama.al

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME