Thursday, March 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEJuliana Pasha flet për Luiz Ejllin: I uroj të ketë një mendje...

Juliana Pasha flet për Luiz Ejllin: I uroj të ketë një mendje të kthjellët

Këngëtarja Juliana Pasha vendosi të ndajë me publikun që dukshëm i ka kërkuar të mbajë një qëndrim për çështjen e Luiz Ejllit në “Big Brother Albania Vip 2”, mendimin e saj.

“Askush nga ne nuk i di të vërtetat e tjetrit. Por të gjithë në vështirësi kemi nevojë për kurajo, për besim dhe mbi të gjitha për mbështetje! Luiz, uroj të kesh shëndet mbi gjithçka. #meluizin”,-shkruan këngëtarja në Tiktok.

Më tej, në një postim në Instagram, Juliana shton “Për të gjithë ju që më keni dërguar mesazhe pafund për Luizin. Sigurisht që e kam mbështetur pikërisht aty ku janë mbledhur të gjithë fansat dhe mbështetësit e tij, në TikTok. I uroj të ketë një mendje të kthjellët, të pastër dhe shëndet të plotë”.

Bashkëpunimi më i njohur mbetet mes tyre është kënga “Sa e shite zemrën”, kënga fituese e “Kënga Magjike 2010”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: