Saturday, April 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMakina e marr me qera thyen parmakët e urës dhe bie në...

Makina e marr me qera thyen parmakët e urës dhe bie në lum (vidio)

Fier – Një ngjarje ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit të kësaj të diele pranë vendit të njohur si ura e Mbrostarit në Fier. 

Parmakët e urës janë shkatërruar  dhe një pjesë e tyre ka rënë në ujrat e lumit Seman ndërsa mbetet e paqartë nëse mjeti që është përplasur në të ka përfundur në ujë apo është larguar pas përplasjes. 

Policia dhe zjarrfiksja në vendin e ngjarjes
Thuhet se makina eshte e nje shtetasi qe i leshon mjete me qera , ndersa per personin qe ka marr mjetin thuhet se eshte M L nga Petova pasi ai ka lënë dokument identifikimi kur eshte marr mjeti, por nuk dihet nese ai po drejtonte mjetin apo jo.

Zbulimi i mjetit eshte bere nga policia pasi targa e tij kish mbetur mbi anesoren e urës, ndërkohë që pritet ardhja e polumbareve

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: