Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETNdryshoi fytyrën? Ish-komisari: Vis Martinaj ka bërë operacion plastik

Ndryshoi fytyrën? Ish-komisari: Vis Martinaj ka bërë operacion plastik

Prej më shumë se disa javësh, spekulimet për fatin e banditit të shumëkërkuar, Ervis Martinaj, kanë arritur kulmin duke u kthyer në një telenovelë me shumë seri.

Nga pretendimet se trupi i tij është ndarë në gjashtë pjesë, te rrëmbimi dhe oferta 50 milionë euro pët t’u liruar dhe deri tek inskenimi i zhdukjes drejt ndonjë vendi si Dubai, për t’ju shpëtuar bandave rivale.

Ish-komisari i policisë Dritan Zagani është shprehur se Ervis Martinaj ka kontaktuar një kirurg plastik, një nga më të njohurit në Itali me origjinë shqiptare.

Bëhet fjalë për konkretisht dy muaj para se të zhdukej Martinaj.

Pak muaj para se të zhdukej ky person nëpërmjet lidhjeve të tij ka kërkuar të takoj një nga kirurgët plastik më të mirët në Itali.

Ka dërguar njerëz që ta sjellin në Shqipëri dhe ky kirurgu është shqiptar.

Hetuesit a e kanë shqyrtuar ndonjëherë këtë mundësi? Thuajse dy muaj para se të zhdukej Ervis Martinaj ka ndodhur kjo gjë” tha Zagani./ 5pyetje.al

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d