Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËPantallonat e shkurtëra zëvendësojnë më së miri fundet

Pantallonat e shkurtëra zëvendësojnë më së miri fundet

Në të kaluarën, pantallonat ishin pjesë më formale, shpesh ishin me “linja” dhe na kujtojnë kombinimet me xhaketa dhe bluza – megjithatë, sot ato janë praktike në mënyra të ndryshme, përmes stileve të shumta

Ne kemi një sërë opsionesh – nga ato xhins në ato klasike me një xhaketë.

I veshim me taka dhe dollakë të varianteve të ndryshme.

E bardha e bukur në verë bëhet pjesë e përditshmërisë, transmeton Telegrafi.

Varianti urban i sutjenave dhe kostumit – praktik në ditët me temperatura të larta.

Ekziston edhe një variant xhins, ideal për një stil minimalist.

Janë të pazëvendësueshme në botën e toneve të ndryshme kafe, sepse klasikja i do ato pantallona të shkurtra të hekurosura me kujdes.

Bermuda bezhë është e lehtë për t’u kombinuar me ngjyra të tjera të ndryshme.

Kostumi i verës është i gjerë dhe shumë komod.

Nëse jeni të mërzitur me disa xhinse, thjesht shkurtojini ato, skaji mund të jetë i prishur.

Edhe opsioni i lëkurës është në listën e stileve, është i shkëlqyeshëm për një festë, me taka.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME