Friday, December 8, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËParashikimi i “The Simpson” për datën 24 Shtator.

Parashikimi i “The Simpson” për datën 24 Shtator.

The Simpsons janë bërë të famshëm për parashikimin e ngjarjeve të mëdha botërore që kanë ndodhur vitet e fundit.Tani njerëzit kanë filluar të frikësohen me parashikimin që kukullat vizatimore kanë bërë për fundin e botës.

Ata thonë se 24 shtatori 2022 do të jetë fundi i botës dhe The Simpsons e kanë parashikuar këtë gjë. Në episodin e titulluar “Homeri shkon në shkollën përgatitore”, Homeri bashkohet me një grup mbijetues, udhëheqësi i të cilit ka krijuar një vendstrehim për t’u përgatitur për fundin e botës.

Një video është bërë virale në rrjetet sociale pasi Homer parashikon se cfarë do të ndodhë pikërisht më 24 shtator të këtij viti.

Fundi i episodit 9 dhe sezoni 24 kanë krijuar lidhjen e çuditshme se fundi i botës do ndodhë pikërisht në datën 24/9, ose 24 shtator.

Data është bërë virale në internet këtë muaj pasi njerëzit në internet parashikojnë se do të ndodhin të gjitha llojet e gjërave të këqija që do të shkaktojnë fundin e botës.

Duke reaguar në lidhje me këtë video dhe teori dikush shkroi në TikTok: E di që nuk jam i vetmi që shqetësohem për këtë. The Simpson gjithmonë na thonë se çfarë do të ndodhë./daily-albania.com

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME