Sunday, September 24, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPërplasen mjetet pranë drejtorisë së policisë, dy të plagosur (vidio)

Përplasen mjetet pranë drejtorisë së policisë, dy të plagosur (vidio)

Fier – Aksident me pasojë përplasen e dy mjeteve ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të Drejtorisë së Policisë së Qarkut në Fier.

Nje automjet tip Passat eshte perplasur me nje “Benz” dhe per pasoje ka humbur kontrollin dhe ka rene ne kanal.

Nga informacionet e para mesohet se nga ky aksident kane mbetur te plagosur dy persona te cilet jane derguar me urgjence ne spitalin e Fierit.

Ne vendngjarje ndodhet policia e cila po kryhen ekspertizen per zbardhjen e shkaqeve te ketij aksidenti.

Si pasoje e ketij aksidenti eshte ngadalesuar levizja e mjeteve ne aksin Fier-Patos
Dy te plagosur jane derguar per ndihme mjekesore në urgjencen e spitalit Fier por jane jasht rrezikut per jeten.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: