Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEME Ronela Hajati ngelet pa paund në mes të Londrës

 Ronela Hajati ngelet pa paund në mes të Londrës

Të ngelësh pa “kokërr leku” në mes të Londrës duhet të jetë një ndjesi aspak e mirë! Epo në këtë rast solidarizohemi të gjithë me Ronela Hajatin, e cila është vjedhur në mes të kryeqytetit anglez.

Me anë të një videoje në Instagram, teksa ka shfaqur një foto ku duket e buzëqeshur, këngëtarja dëgjohet të thotë:

Kjo është një foto imja e lumtur para se të më vidhnin portofolin tek kjo çanta. Fotoja ime e fundit e lumtur. Më kanë vjedhur gjithë lekët, kartat, identitetin. Jam në mes të Anglisë dhe nuk kam identitet. Kam gjithsej vetëm 4 paund. Pres shumë lekë nga ju shqiptarët e mi të m’i sillin,”shton ajo duke qeshur.

Kujtojmë që disa ditë më parë, Ronela ka performuar për herë të parë në Angli përpara një audience jo shqiptare.

Image
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME