Monday, July 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLETATOOStefano Pioli bën tatuazh titullin e fituar me Milanin

Stefano Pioli bën tatuazh titullin e fituar me Milanin

Stefano Pioli fitoi trofeun e tij të parë të Serie A në karrierë dhe data 22 maj do të mbetet gjatë në memorien e teknikut kuqezi.

Shumë i kënaqur me këtë arritje Stefano Pioli e ka bërë edhe tatuazh titullin. Flamuri i Italisë bashkë me numrin 19 (titulli i 19 i Milanit në Serie A) tashmë është ngulitur në krahun e majtë të Piolit dhe do të qëndrojë atyre përgjatë gjithë kohës.

Një gjest që tregon shumë për këtë arritje të Piolit që në fillimet e tij me Milanin askush nuk besoi se do të bënte realitet ëndrrën e tifozëve kuqezi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME