Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEStresi fiton Big Brother VIP Kosova

Stresi fiton Big Brother VIP Kosova

Reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, ka fituar Big Brother VIP Kosova.

Mbrëmja e sotme ka qenë plot surpriza për 5 banorët që rezistuan në Big Brother VIP Kosova, Mbresa, Xhuli, Stresi, Vedati, Artani.

Ndonëse në fund dy finalistët e mbetur ishin Stresi e Vedati, pasi të parët u eleminuan Mbresa dhe Artani e pas tyre Xhuli.

Kurorën e fituesit e “rrëmben” Stresi i cili është mirëpritur nga publiku me shumë brohorima, duke u bërë kështu fitues i çmimit të madh prej 200 mijë eurosh (160 mijë euro shkojnë për fituesin).

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME