Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETSulmi në qendrën tregtare në Milano (vidio)

Sulmi në qendrën tregtare në Milano (vidio)

Del video e momenteve të tmerrshme në një qendër tregtare në Milanos pasditen e së enjtes. Një person sulmoi me thikë punonjësit dhe klientët.

1 person humbi jetën ndërsa 5 të tjerë u plagosën. Agresori u ndalua nga karabinierët. Ai ishte me probleme mendore dhe kurohej për këtë. Thikën e mori nga një prej rafteve të supermarketit.

Mes të plagosurve ishte edhe një futbollist i Monza, skuadër e Serie A. Ai gjendet në një spital në Milano. Sulmi dhe arratisja e klientëve u filmua nga kamerat e sigurisë dhe u publikua nga mediat. Autoritetet përjashtuan pistën e terrorizmit. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME