Friday, March 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEThumbimi/ Silvana për moderatoren: 'Me rrobat e mia del në ekran'

Thumbimi/ Silvana për moderatoren: ‘Me rrobat e mia del në ekran’

Silvana Bushati së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Abc e PAsdites”, në një intervistë me Ermal Peçin, ku dhe ka folur për mirënjohjen dhe se sa e ndjejmë atë në shoqërinë tonë.

Bushati ka rrëfyer një histori shumë personale, që të për të simbolizon pikërisht të qënurit mosmirënjohës.

Ajo ka treguar se si një nga vajzat e televisionit e ka mbajtur me veshje dhe e ka ndihmuar në rrugëtimin e saj në ekran, por ajo nuk ka bërë të njëjtën gjë me të.

“Një nga vajzat e televizionit që sot, jo se ka bërë ndonjë gjë të madhe, por është në punë në emision. Kam qenë shtysa që ajo të dal në ekran derisa kërkoja ndere të lutem do e marrësh si të ftuar. Në një moment vazhdoi në një emision dhe po kërkonte për të mbushur kronikën e vetë. Dhe i thashë vajza ime luan futboll, merre. Më tepër për t’i bërë nder. Ah, tha, aty duhet lekë. Të betohem që dhe me veshjet e mia, të njëjtat, del në ekran. Vajza ime ka dalë gjithandej, nuk ishte e nevojshme ta nxirrte ajo, por thjesht fjala që thotë, të shkatërron si njeri”, tha Silvana.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: