Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET"Xing" makinash në Fier -Patos, vdes polici 58 vjeçar

“Xing” makinash në Fier -Patos, vdes polici 58 vjeçar

Patos – Dy automjete janë përplasur minuta më parë.në aksin rrugër Fier – Patos. Si pasojë e përplasjes së mjeteve njëri prej drejtuesve ka ndërruar jetë. Në vendngjarje policia dhe grupi hetimor për të zbardhur shkaqet e shkaktarët e aksidentit.

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 21:35, në aksin rrugor “Patos-Fier”, automjeti tip “Opel” me drejtues shtetasin Agron Saba 58 vjeç, banues në Patos, (punonjës policie në Stacionin e Policisë Patos) është përplasur me automjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin G. H., 27 vjeç, banues në Patos.

Si pasojë e kësaj përplasje, ka ndërruar jetë shtetasi Agron Saba

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME