Sunday, July 14, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZjarr i madh në Shtyllas të Fierit, flakët përparojnë me shpejtësi

Zjarr i madh në Shtyllas të Fierit, flakët përparojnë me shpejtësi

Një zjarr i madh ka rënë gjatë mesditës në zonën e Shtyllasit në Fier.

Mësohet se flakët po përparojnë me shpejtësi, ndërsa pranë ndodhen edhe shtëpi të cilat nëse zjarri vijon me të njëjtin intensitet rrezikojnë të digjen.

Në terren kanë shkuar tre zjarrfikëse të repartit të Fierit, ndërsa është kërkuar ndihma edhe nga Roskoveci dhe Patosi

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME