Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURË4 vjet pa ardhur në Shqipëri/ Blerim Destani: Ju tregoj arsyen e...

4 vjet pa ardhur në Shqipëri/ Blerim Destani: Ju tregoj arsyen e fortë

Pas katër vitesh mungesë, aktori i talentuar, Blerim Destani rikthehet në Shqipëri. Ai thotë se për shkak të punës dhe xhirimeve nuk ka pasur mundësi të vijë në Shqipëri për një kohë të gjatë dhe tregoi që herën e fundit që ka qenë, Shqipëria ka ndryshuar shumë.

”Ka katër vite që nuk kam qenë në Shqipëri, sidomos në Tiranë. Përparon çdo vit e më shumë. Komplimenta për të gjithë ata që e ndërtojnë Shqipërinë. Jam një adhurues i Shqipërisë, sidomos i Kosovës.

Unë e kam prejardhjen nga Maqedonia dhe një herë në vit mundohem ti vizitoj këto vende, por kam xhiruar jashtë dhe do jem tetë javë në Shqipëri e do të kem kohë ta vizitoj”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME