Sunday, July 14, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Makina del nga rruga 2 të plagosur

Aksidenti/ Makina del nga rruga 2 të plagosur

Një aksident është shënuar mbrëmjen e së shtunës në Vlorë. Një automjet, brenda të cilit ndodheshin katër persona, ka dalë nga rruga në afërsi të Dhërmiut.

Dy prej personave kanë marrë lëndime dhe janë dërguar për të marrë ndihmën e duhur mjekësore në spital. Ndërkohë, policia ndodhet në vendngjarje për të hetuar shkaqet e aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME