Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Makina shemb murrin rrethues të banesës

Aksidenti/ Makina shemb murrin rrethues të banesës

Divjakë – Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në hyrje të Divjakës. Dy automjete janë përplasur dhe njëri prej tyre ka përfunduar në oborrin e një shtëpie. Automjeti tip “Golf” pas një përplasje me një automjet tjetër. Ai ka shembur murin rrethues të një shtëpie, por fatmirësisht nuk ka patur të lënduar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje së bashku me grupin hetimor për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti qe ka rezultuar me dëme materiale.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME