Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Përplasen 2 mjete, plagosen shoferët

Aksidenti/ Përplasen 2 mjete, plagosen shoferët

Fier – Dy mjete janë karamboluar mesditën e sotme në rrugën e plazhit Seman. Mjetet kanë pësuar dëme ndërsa drejtuesit e tyre janë dëmtuar lehtë, raportojnë burimet policore fierake. Ata po marrin ndihmën mjekësore dhe janë jasht rrezikut pëlr jetën.

Policia

Sot rreth orës 12:30, në aksin rrugor Fier-Seman, shtetasi I. T., duke drejtuar automjetin tip “Benz” karroceri, është përplasur me automjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin F. K.

Për pasojë janë dëmtuar dy drejtuesit e mjeteve, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME