Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Përplaset kamioni me Dum-Dumin, zjarrfikësit nxjerrin shoferin e bllokuar (vidio)

Aksidenti/ Përplaset kamioni me Dum-Dumin, zjarrfikësit nxjerrin shoferin e bllokuar (vidio)

Fier – Nje aksident i rende ka ndodhur pak minuta me pare ne bye passin Mbrostar – Levan këtë pasdite të sotme.

Ne aksident jane perfshir dy mjete nje kamion dhe nje mjet i vogel transporti

Drejtuesi i mjetit te vogel ka ngelur i bllokuar brenda ne mjet, policia dhe zjarrfikes po punojne per te nxjerr drejtuesin e mjetit qe eshte jashte rrezikut per jeten

Në vendngjarje ka mbrritur policia dhr ambulanca.

I bllokuari eshte nxjerr nga makina dhe eshte derguar ne spital për ndihme te pare mjekësore.

Policia po punon per shkaqet e aksidentit

Policia

Rreth orës 17:00, në Bypass_in e Fierit, automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin Gj. N., 45 vjeç, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin G. S., rreth 60 vjeç, banues në Hoxharë, Fier.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shtetasi G. S. i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME