Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTKaka: Gjithçka mund të ndodhi në finalen e Championsit, por City është...

Kaka: Gjithçka mund të ndodhi në finalen e Championsit, por City është favorit

Ish-lojtari i Milanit, Kaka do të jetë një nga yjet që do të jetë i pranishëm në finalen e Stambollit, që do të luhet mbrëmjen e nesërme mes City-it dhe Interit. Braziliani ka dhënë mendimin e tij për pritshmërit e kësaj finaleje të madhe.

“Është bukur të jesh në ndeshje të tilla, nuk është Milani, por Interi përfaqëson futbollin italian dhe të shihje një derbi në gjysmëfinale ishte bukur.

Si e prisni ndeshje? Një duel ku mund të ndodhë gjithçka. City është favorit, por do të shohim një ndeshje të bukur.

Largimi i Maldinit nga Milani? Më vjen shumë keq. Nuk e di se çfarë ka ndodhur, por Paolo është një simbol dhe e ka ndihmuar shumë Milanin”, deklaroi ish-legjenda e kuqezinjve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME